Varbūt pirmā doma galvā – kas ir šī slavenība?

Tas ir īstais vārds aktierim, kas savu skatuves vārdu pārņēmis kā Čārlijs Šīns. Tu viņu noteikti zini, kā vienu no krāšņākajiem TV personāžiem ar atkarībām gan kredītos prestamos en linea vai prestamos en linea sin buro gan citās dzīves jomās.

Čārlijs dzimis 1965. gada 3. septembrī, Ņujorkā. Dzimis aktieru ģimenē, mamma Dženeta un tēvs Martins Šīns (dzimis kā Ramons Antonio Gerardo Estevezs), izbijušais kinoaktieris. Čārlijs ir jaunākais bērns ģimenē, un viņam ir brāļi un māsa Ramons Juniors, Emilio un Renē. Ģimenē visi esot aicināti turpināt tēva aktiera karjeru, un tā arī darījuši. Čārlijam pirmā lielā loma bija 9 gadu vecumā, viņa tēva veidotajā filmā “The Execution of Private Slovik”. Viņš ir mācījies Santa Monikas augstskolā, Kalifornijā, kur spēlējis arī beisbola komandā. Taču neilgi pirms skolas absolvēšanas, viņš tika no skolas izraidīts, jo praktiski nav to apmeklējis. Vēl būdams tīņa vecumā, kopā ar draugiem Robu Lovu, Šonu Penu un brāli Emilio, viņi veido un vada daudzas mazbudžeta īsfilmas.

Tēvs ir bijis dievbijīgs katolis, bet mamma stingri pieturējās baptistu ticībai. Pieņemtais skatuves uzvārds ir tapis tieši saistībā ar katolicismu. Čārlija tēvs izvēlējies uzvārdu Šīns, par godu katoļu arhibīskapam un teologam Fultonam J. Šīnam. Savu skatuves vārdu Čārlijs pārveidoja No Karlosa uz angļu formu Čārlijs, bet uzvārdu pieņēma no tēva skatuves vārda.

Pirmās lomas bija samērā mazsvarīgākas un neprasīja tik lielu aktiermākslu, taču pirmā lielākā loma bija 1986. gadā atveidotais Olivers Stouns, filmā “Armijas vads” (“Platoon”). Tāpat viņš ir piedalījies arī dažās populārās parodijās kā “Karstgalvji”, “Šausmenīte 3”, “Šausmenīte 4” un “Šausmenīte 5”.

2003. gadā Čārlijs sāka filmēties CBS kanāla veidotajā komēdijseriālā “Divarpus vīri”(“Two and a Half Men”) un attēloja vienu no galvenajiem tēliem Čārliju Hārperu. Šis seriāls ieguva daudz lielākus reitingus nekā iepriekš populārākais TV-šovs “Visi mīl Reimondu”. Šajā seriālā viņš attēloja slikto puisi, kas lietoja alkoholu un mīlēja izklaides. Ar šo lomu, Čārlijs ieguva četras Emmy balvas un divas Zelta Globusa balvu nominācijas. Pēdējā sezonā, kas bija astotā pēc kārtas, Šīns par katru epizodi nopelnīja 1,8 miljonus dolārus, kļūdams par visvairāk pelnošāko televīzijas aktieri.

Spēlējot sliktā tēla lomu, Čārlija dzīve sāka ievirzīties tādās pašās sliedēs. Viņš dzīvoja skandalozu dzīvi, kas bija atvērusi plašus ceļus narkotiku lietošanai un alkoholam. 2009. gadā Šīns tika arestēts par uzbrukumu savai toreizējai sievai Brūkai Millerei (šķīrušies 2011.gadā), pēc tam pavadot 30 dienas rehabilitācijas centrā. Otrreizēji arestēts 2010. gadā, viņš iebrauca nepatikšanās ar alkohola un narkotiku pārdozēšanu, kur bija spiests maksāt naudas sodu 7 tūkstošu dolāru apmērā. Pēc šiem lielajiem skandāliem un publiskām replikām par seriāla producentu Čaku Lorī un Warner Bross kompāniju, CBS 2011. gada 7. martā pārtrauca sadarbību ar Čārliju. Sākotnēji “Divarpus vīri” bija apstādinājuši visu filmēšanu, jo nebija galvenā aktiera, taču tā vietā viņi pieņēma Eštonu Kačeru. Neilgi pēc sadarbības pārtraukšanas ar “Divarpus vīriem”, jau 2012. gada jūnijā Šīns atradās uz nākošā savas dzīves pakāpiena – spēlējot galveno lomu seriālā “Dusmu terapija” (“Anger Management”). Seriāls pārtrauca filmēšanu 2014. gadā.

Dzīves laikā viņš ir precējies trīs reizes un uzaudzinājis piecus bērnus, kā arī tagad audzē pirmo mazbērnu. Viņa sievas ir bijušas: Donna Pīla, Denisa Ričardsa un Brūka Millere. 2015. gadā Čārlijs publiski atklāja, ka ir HIV pozitīvs, un diagnozi ir noteicis jau četrus gadus iepriekš. Šobrīd viņš ārstē slimību, kas ir pagriezusi viņa dzīvi pavisam citā ceļā. Aktierim šobrīd ir 51 gads.