Skatuves vārds: Mila Kunis

Pilnais vārds: Milena Kunis

Profesija: Filmu aktrise, Šovu un raidījumu aktrise

Dzimšanas diena: 1983. gada 14. augusts

Dzimšanas vieta: Čerņivci, Ukraina

Zodiaka zīme: Lauva

Bērnība

Milena Kunis dzimusi Ukrainā, Čerņivci pilsētā. 7 gadu vecumā, Milena un viņas vecāki Marks un Elvīra, kā arī vecākais brālis Mihaels emigrēja uz Amerikas Savienotajām Valstīm, un apmetās uz dzīvi Losandželosā. Ģimene ieradās valstī ar pavisam trūcīgu statusu: tikai ar 250 dolāriem kabatā. Vecāki upurējuši savu profesionālo karjeru, upurējās bērnu dēļ un bija spiesti pārvākties uz citām zemēm. Marks bija inženieris mehāniķis bet Elvīra mācījusi fiziku. Vecāki atrada sev jaunas darba vietas, tēvs vadījis taksometru, bet mamma aptiekā.

Mila par savu pārcelšanos uz ASV reiz teikusi: “Es nesapratu kultūru. Es nesapratu cilvēkus. Es nesapratu valodu. Mans pirmais teikums esejai, kas bija jāraksta, lai tiktu koledžā, bija apmēram, – `..iedomājieties sevi par aklu un kurlu jau 7 gadu vecumā.` Tas ir apmēram tā, kā es jutos, pārceļoties uz Ameriku.” Taču Milena ļoti ātri pielāgojās jaunajiem apstākļiem, ātri apguva valodu. Dzīvojot praktiski visu mūžu Amerikā, viņa nav aizmirsusi dzimto valodu, un, vienmēr tiekoties ar vecākiem, kas dzīvo netālu no viņas, visi mēdz sarunāties krievu valodā.

Panākumi

Cenšoties palīdzēt savai meitai tikties un iepazīties ar citiem bērniem, Marks un Elvīra pieteicu Milu bērnu aktieru skolas programmā Beverly Hilsas studijā. Tur viņa satika Sjūzanu Kurtisu, kas bija talantīga vadītāja un ievirzīja Milenas karjeru vairākās augsta reitinga televīzijas reklāmās. Pēc tam ātri sekoja arī citi darba piedāvājumi un Milenai tika piedāvātas dažādas lomas NBC un PB televīzijas kanālos.

Kā savu skatuves vārdu – saīsināto Mila, viņa pieņēma 1998. gadā. 14 gadu vecumā Mila ieguva savu pirmo lomu FOX kanāla veidotajā televīzijas šovā “That `70s Show”. Viņa attēloja bagātu meiteni, kurai ir sava īpašā humora izjūta. FOX turpināja ar Milu sadarbību, piedāvājot viņai ierakstīt balsi multiplikācijas filmu tēliem, piemēram, Family Guy personāžam Megai Grifinai. Līdz pat 2006. gadam notika “That `70s Show” uzņemšana, bet pēc tās pārtraukšanas Mila vairāk pievērsās filmu darbam. 2008. gadā viņa startēja kā viesnīcas durvju sardze Reičela komēdijā “Aizmirst Sāru Maršalu”. Publika un kritiķi bija sajūsmā par viņas sniegumiem.

Liela kritiķu uzmanība tika pievērsta 2010.gada trillerim “Melnais gulbis”, kas ir Milas kopdarbs ar Natāliju Portmani. Lai filmētos šajā iestudējumā, Milai 7 nedēļas bija jāiet uz baleta nodarbībām. Par šo lomu viņa ieguva Zelta Globusa balvu un uzvarēja Ekrāna aktieru ģildes nominācijā kā labākā otrā plāna aktrise.

Atpakaļ komēdiju žanrā, 2011. gadā skatītājiem tika atrādīta komēdija “Draugi bez aizspriedumiem”, kur filmējās kopā ar Džastinu Timberleiku. Pati jaunākā komēdija, kur piedalās Mila ir “Sliktās mammas”, kas ir iznākusi 2016. gadā. Filmas uzņemšanas laikā, Mila patiešām ir bijusi savas, nu jau dzimušās, meitiņas gaidībās.

Personīgā dzīve

Mila astoņus gadus draudzējās ar “Viens pats mājās” galveno varoni Makoliju Kalkinu, bet izšķīrās 2011. gadā. 2012. gadā Mila sāka tikties ar ilggadējo sadarbības partneri, aktieri Eštonu Kačeru. 2014. gadā mediji ziņoja, ka viņi esot saderinājušies, ko vēlāk Mila ir apstiprinājusi. Abiem ir kopīga meita Vaijata Isabella Kečere, kura piedzima 2014. gada 30. septembrī. Pāris kopš 2015. gada ir precējušies un dzīvo laimīgi vel šobrīd.